Rådsmedlemmer

Lokalrådets FU: Mogens Nielsen, Lars Svane og Paul Pedersen

Navn Telefon Mail adresse Repræsenterer
Mogens Nielsen  Formand + FU 21 28 36 23 mogens@sdrfelding.dk Borgervalgt på årsmøde
Lars Svane           Næstform. + FU 25 11 99 94 lars@cygnusdata.dk Borgervalgt på årsmøde
Paul Pedersen    Kasserer + FU 24 75 52 78 ppegebjerg@gmail.com Lokale landborganisationer
Dorthe Viborg 30 63 05 55 dorthe.viborg@hotmail.com Borgerforeningen
Didde Jönsson 97 14 44 41 didde@vinola-hair.dk Handels- og Håndværkerforeningen
Helle Nielsen 40 56 22 20 torbenfirkant@gmail.com Menighedsrådet  Foreninger i Sdr. Felding
Tonny Dam Jensen tonny@voresliv.net Sdr. Felding Hallen Foreninger i Sdr. Felding
Dorte West 40 25 96 66 byrdw@herning.dk Herning Byråd
Leif Nielsen 21 28 90 80 ln@ml-nielsen.dk Borgervalgt på årsmøde
Henrik Jensen 61 46 20 44  Henrik.Jensen32@skolekom.dk Institutioner i Sdr. Felding
Niels Jørgen L. Nielsen 51 64 50 24 njl@nielsen.mail.dk Vandværk og varmeværk