Rådsmedlemmer

Lokalrådets FU: Mogens Nielsen, Lars Svane og Paul Pedersen

Navn Telefon Mail adresse Repræsenterer
Mogens Nielsen  Formand + FU 21 28 36 23 mogens@sdrfelding.dk Borgervalgt på årsmøde
Lars Svane          Næstform. + FU 25 11 99 94 lars@svane-boysen.dk Borgervalgt på årsmøde
Tonny Dam Jensen  Kasserer + FU 61 61 51 50 tonny@voresliv.net
Sdr. Felding Hallen
René Lomholt 23 73 37 22
lomholt@osterbjergegaard.dk Borgerforeningen
Caspar Bennedsen 26  79 81 68
Info@brick-works.dk Handels- og Håndværkerforeningen
Helle Nielsen 40 56 22 20 torbenfirkant@gmail.com Menighedsrådet
Paul Pedersen
24 75 52 78 ppegebjerg@gmail.com Landbrugsrepræsentant
Claus Udbye 22 22 65 17
claus.udbye@live.com Herning Byråd
Leif Nielsen 21 28 90 80 ln@ml-nielsen.dk Borgervalgt på årsmøde
Henrik Jensen 61 46 20 44  Henrik.Jensen32@skolekom.dk Sdr. Felding Skole
Niels Jørgen L. Nielsen 51 64 50 24 njl@nielsen.mail.dk Varmeværk